Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

kdo nezkusí ten nezjistí, ale myslím že se omluví za error fare a pošlou ti zpět 2EUR či kolik to bylo za letenku. Já to také koupil ze srandy a právě došel email o změně datumu odletu. V možnostech je free move, ale musí se to řešit přes jejich podporu, nelze online, což je nějaká novinka, ne?

 

0 Citovat

dejte prosím vědět, co vám z toho káplo a jak na to :) Email mi taky přišel, 21.12. tam a 1.2. zpět. 

Bič: Já si myslím, že když je změna času, tak se musí přes podporu, když je úplny storno, tak si to můžes sám udělat.

0 Citovat

Máš tam změnu méně než 14 dní před odletem 🤣 a ne kvůli vládním restrikcím...

0 Citovat

Ty tvoje dvojsmysly Naděždo, teda Alejandro 😅

0 Citovat

bohužel cukli s tím zpátečním letem teď koukám :/

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

Bič: Já si myslím, že když je změna času, tak se musí přes podporu, když je úplny storno, tak si to můžes sám udělat.

ti nevím, myslím jsem letos přehazoval 10+ letů s Ryanem a asi některé byly i kvůli posunu času odletu a vždy jsem řešil online, ale bez záruky... už čekám na chatu, VIE-DUB zkusím, to je vlastně proč jsem ty letenky v první řadě kupoval, abych to přehodil na tuto linku

 

0 Citovat

jj, já bych právě taky chtěla letět z Vídně, takže budu napjatě čekat :)

0 Citovat

takže s Ahmedem s mizernou angličtinou jsem se moc nezalamoval. Lety lze měnit +-1den, letiště lze změnit taky, ale musí být v té samé zemi. Předpokládám že Budapešť v Maďarsku půjde změnit zase jen na Budapešť a Dublin dtto

0 Citovat

grr, škoda že už nemáme Rakousko-Uhersko :/

0 Citovat

Ale kde že!!! Musíš volat a zkoušet, až ti to třeba přehodí, protože si budou myslet, že jsi fakt magor. Nevěš hlavu Biči. Tady je spousta profesionálů, co tráví život voláním a škemráním o změnu letu. Jistě ti tu poradí,  jak na to. Bude to “boží” uvidíš😀

0 Citovat

bude sranda, pokud to holka od Ahmeda vymámí raz dva :D Ale z Vídně se do Dublinu lítá až od 28. března :/

0 Citovat

zlaté časy výmrdů končí.. Jsem si v koutku duše myslel na přehození zdarma na ibovolnou linku na libovolný termín...ale bohužel. Letenky jsem koupil celé rodině a už jsem plánoval, jak ušetřený peníz za letenky narvu do nějaké vily s bazénem a nějakého kabrioletu. No nic, počkám na reakce inačích a urputnějších bojovníků, případně se s nimi svezu, já na to prdím

 

 

0 Citovat

Ze bych se do toho  taky pustil  ,kdyz uz jsem ten ambasador  FR  ? -))  Email uz mi taky prisel ,vidis niemandosi ,ze se to vysvetlilo -)) A proc by to nemelo jit vybavit  pres live chat ?  

If you wish to avail of the free move option, please contact our Customer Service Team (subject to opening hours).

0 Citovat

ukaž nám MIkire, jak se to dělá!

0 Citovat

Tal volat se mi tam zatim nechce chatbot je k nicemu to je jasne ,uvidime ,zatim si musim ujasnit  za co bych to chtel vymenit  ,nebo alespon zmenit to datum ,.pochopitelne bez doplatku -))

0 Citovat

v chatbotu napiš: "live agent" a můžeš zkusit

 

0 Citovat

Takze tak jak jsi uz psal, jedine stejna zeme a +- 1 den ,takze vlastne jedine patek. nebo to pondeli  co bylo pred, nebo po te vikendove rezervaci , na jiny termin nelze No ale tak porad  je to let za  1 euro 

Edit : jestli  neco jineho z Budapesti  nez  Dublin jsem nezkousel , napred jsem zkousel Praha -Dublin, ale neslo , na pozdeji stejna trasa taky nesla ,tak jsem vymenil  ten  patek co mi sami dali  a je odlet  rano  za pondeli vecer ,asi  to stejne neproletim , ale tak o nic nejde nez o to 1 euro 

0 Citovat

ano, díky za info, evidentně support prošel fofr školením a táhnou za jeden provaz.

0 Citovat

Počkáme, třeba tu linku zaříznou. V dnešní situaci člověk neví, co bude zítra, natož na konci ledna. 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Počkáme, třeba tu linku zaříznou. V dnešní situaci člověk neví, co bude zítra, natož na konci ledna. 

Tak nikdo nevi co bude ,ale ja jsem treba tu letenku ,mel v umyslu proletet ,ne ze to vymenim ,ale za to 1 euro  pozdejsi termin  nebyl  k mani , jinak bych koupil hned na pozdeji  ,ale byl to evidentne error , tak  to  osekali  ty moznosti  vymeny Jestli to zrusi ,tak zase pujde asi ta vymena ,takze v pohode 

0 Citovat

Opat su v ponuke BUD-DUB-BUD terminy za 458huf jeden smer.

0 Citovat

Ale jen na prosinec ,,,,,a nejspis opet jen s moznosti vymeny  za stejnou trasu pri zruseni a  +- 1 den  ,ale zajimave co v tom je za strategie  ze strany FR  ,nebo ,ze by zase error ? No v matematice  jsou Iri na tom blbe a ty tisice forintu je musi mast 

0 Citovat

To se nejspíš rušit nebo měnit už nebude, co říkáte?

0 Citovat

Pěkný vyhlídkový let mi Ryanair popřesouval... Ale zase, v pátek odmítnutí voucheru a dneska peníze na účtu.


img-20201216-102434.jpg

0 Citovat

MV: zřejmě nevíš, co s časem... :-)

0